Πέμπτη 25 Αυγούστου 2011

ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΑ-ΙΤΑΛΙΑ

Καρπάτι-ΠΑΟΚ 0-0 ΣΤΟ 10 ' ΛΕΠΤΟ

Καρπάτι-ΠΑΟΚ 0-0 (Photo: Action Images).
Κάτι παραπάνω από ένα ματς… Ο ΠΑΟΚ κοντράρεται με την Καρπάτι στην Ουκρανία στη ρεβάνς του 2-0 στην Τούμπα, με τα κέρδη του Europa League -έστω κι αν ο «Δικέφαλος του Βορρά» αντιμετωπίζει σημαντικές απουσίες- να μην επιτρέπουν οποιαδήποτε… σκέψη αποκλεισμού! Παρακολουθήστε live από το www.sport-fm.gr τις προσπάθειες των παικτών του Μπόλονι. Ραδιοφωνική μετάδοση από τον NovaΣΠΟΡ FM 94,6 - Τηλεοπτική κάλυψη από το Conn-X

Ντιναμό Τιφλίδας-ΑΕΚ 1-1 (Παράταση)

Ντιναμό Τιφλίδας-ΑΕΚ 1-1 (Παράταση) Photo: Action Images
Σε εξέλιξη βρίσκεται η κρίσιμη ρεβάνς της ΑΕΚ με τη Ντιναμό Τιφλίδας για την πρόκριση στους ομίλους του Europa League.

Πίσω 1-0 στο σκορ η "Ένωση", που δέχθηκε γκολ στο πρώτο σουτ του αγώνα (από τον Κοσκάτζε), πριν καν συμπληρωθεί ένα λεπτό από τη σέντρα! Το ματς έληξε και πλέον διανύουμε το δεύτερο μέρος της παράτασης.

111': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ! Ο Λεονάρντο ευστόχησε στο χτύπημα πέναλτι, σημαδεύοντας την αριστερή γωνία του Λόρια.

110': Πέναλτι για την ΑΕΚ. Ο Κακουμπάβα ανατρέπει τον Γκούντγιονσεν μέσα στην περιοχή την στιγμή που ο Ισλανδός βρισκόταν τετ α τετ με τον τερματοφύλακα. Ο παίκτης της Ντιναμό τιμωρήθηκε με κόκκινη κάρτα.

ΠΑΟ-Μακάμπι 0-0

Μετά από διακοπή περίπου 30 λεπτών, συνεχίζεται το παιχνίδι του Παναθηναϊκού με την Μακάμπι Τελ Αβίβ. Ισόπαλες, 0-0 οι δύο ομάδες, με τους "πράσινους" να θέλουν να ανατρέψουν το 3-0 του πρώτου αγώνα. Παρακολουθήστε live από το www.sport-fm.gr την εξέλιξη του ματς.
ΚΑΙ  ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ ,ΣΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΕ ΙΤΑΛΙΑ ΣΚΟΡ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 38-33